Hakkımızda | Beşiktaş Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

HAKKIMIZDA

Türkiye’de 135 şubesi ile köklü bir kuruluş olan ve başarılı bir şekilde dil eğitimi veren Amerikan Kültür Dil Okulları, Beşiktaş Şubesi ile de öğrencilerine yabancı dil öğrenirken kaliteli eğitim almak isteyenlere hizmet vermektedir.

Eğitim programlarımızda bizleri farklı kılan temel özelliklerimizden biri Avrupa Dil Portfolyosu ’ na uygun eğitim vererek öğrencilerimize pratik ağırlıklı bir dil eğitimi sunmamızdır. Aldığınız seviyeyi başarıyla tamamladığınızda, bitirdiğiniz seviye bir sertifika olarak belgelenmektedir.

Alanlarında uzman eğitim kadromuzla öğrencilerimize başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine ve çeşitli sınavlarda da eğitim vermekteyiz. Ayrıca kurslarımıza katılan öğrencilerimize Sosyal Aktivite olarak haftanın belirli günlerinde Socıal Clublar, Sinema günleri gibi aktivitelerde sağlıyoruz.

Amerikan Kültür Dil Okullarında uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.

BİLGİ FORMU

Adınız (zorunlu)

Soyadınız (zorunlu)

Email Adresiniz (zorunlu)

Telefon Numaranız (zorunlu)

Mesajınız