Neden Beşiktaş Amerikan Kültür? | Beşiktaş Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

NEDEN AMERİKAN KÜLTÜR BEŞİKTAŞ?

 • %100 Öğrenme Garantisi

  Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulları'nda tüm öğrencilerimize %100 öğrenme garantisi verilir.

  Aldığı kur sonunda, sınavlarında başarısız olan öğrencilerine devamsızlığı %10’u aşmamış ve ödevlerini eksiksiz tamamlamış ise ;ücretsiz kur tekrarı hakkı verilir

  Eğitimlerimize dahil olan her öğrenciye derslerine geldiği ve tekrarları yerine getirdiği sürece eğitimimizde başarılı olacağı garantisi sunulmaktadır.
 • 2.Dilde %80 İndirim

  Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulları'nda 2. yabancı dil eğitiminizi %80 indirimli olarak alabilirsiniz.

  Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okullarında herhangi bir yabancı dil programını, bu programın ücretinin sadece %20'sini ödeyerek devam edebiliriniz. Ayrıca diğer Social Clublarımıza da ücretsiz bir şekilde dahil olabilirsiniz.
 • 5 Yıllık Online İngilizce

  Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulları'nda Online İngilizce paketimiz bilgisayardan ya da tabletten 7/24 ulaşılabilen günlük hayatta kullanılan gramer ve kelimelerden oluşan bir eğitim modelidir.

  Tamamen öğrencimizin kullanabileceği günlük ihtiyaç doğrultusunda geliştirilmiş bir paket programdır.

  Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okullarında Genel İngilizce programına dahil olan her öğrencimizie 5 Yıl boyunca kullanabilecekleri Online İngilizce paketi ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz derslere gelemedikleri zamanlarda Online olarak eğitimleri tekrar edebilme esnekliğine sahip olacaklardır.
 • Ücretsiz Kelime Öğrenme Programı (mykelime.com)

  Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulları'nda dünyanın en hızlı kelime öğrenme sistemi olan My kelime.com öğrencilerimize ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

  My kelime.com' un temel amacı İngilizce öğrenen kişilerin yaşamakta oldukları kelime öğrenme sıkıntısına profesyonel çözümler sunmaktır. Bu amaçla öğrencilerimize etkili kalıcı eğlenceli ve hızlı kelime öğrenme yöntemleri ile eğitim verilmektedir.

  Uzmanlarımızın yıllar süren çalışma ve araştırmalarının bir ürünü olan my kelime.com, kullanıcıyı sisteme girdiği andan itibaren özel bir öğretmen gibi her aşamada çalışmalarını takip eden ve bu çalışmaları yorumlayıp kullanıcıya yön veren bir sistemdir.
BİLGİ FORMU

Adınız (zorunlu)

Soyadınız (zorunlu)

Email Adresiniz (zorunlu)

Telefon Numaranız (zorunlu)

Mesajınız