Türkiye’de 135 şubesi ile köklü bir kuruluş olan ve başarılı bir şekilde dil eğitimi veren Amerikan Kültür Dil Okulları, Beşiktaş Şubesi ile de öğrencilerine yabancı dil öğrenirken kaliteli eğitim almak isteyenlere hizmet vermektedir.

%100 Öğrenme Garantisi

Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulları'nda tüm öğrencilerimize %100 öğrenme garantisi verilir. Aldığı kur sonunda, sınavlarında başarısız olan öğrencilerine devamsızlığı %10'u aşmamış ve ödevlerini eksiksiz tamamlamış ise ;ücretsiz kur tekrarı hakkı verilir. Eğitimlerimize dahil olan her öğrenciye derslerine geldiği ve tekrarları yerine getirdiği sürece eğitimimizde başarılı olacağı garantisi sunulmaktadır.

2.Dilde %80 İndirim

Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulları'nda 2. yabancı dil eğitiminizi %80 indirimli olarak alabilirsiniz. Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okullarında herhangi bir yabancı dil programını, bu programın ücretinin sadece %20'sini ödeyerek devam edebiliriniz. Ayrıca diğer Social Clublarımıza da ücretsiz bir şekilde dahil olabilirsiniz.

5 Yıllık Online İngilizce

Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulları'nda Online İngilizce paketimiz bilgisayardan ya da tabletten 7/24 ulaşılabilen günlük hayatta kullanılan gramer ve kelimelerden oluşan bir eğitim modelidir. Tamamen öğrencimizin kullanabileceği günlük ihtiyaç doğrultusunda geliştirilmiş bir paket programdır. Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okullarında Genel İngilizce programına dahil olan her öğrencimizie 5 Yıl boyunca kullanabilecekleri Online İngilizce paketi ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz derslere gelemedikleri zamanlarda Online olarak eğitimleri tekrar edebilme esnekliğine sahip olacaklardır.

Ücretsiz Kelime Öğrenme Programı (mykelime.com)

Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulları'nda dünyanın en hızlı kelime öğrenme sistemi olan mykelime.com öğrencilerimize ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. mykelime.com'un temel amacı İngilizce öğrenen kişilerin yaşamakta oldukları kelime öğrenme sıkıntısına profesyonel çözümler sunmaktır. Bu amaçla öğrencilerimize etkili kalıcı eğlenceli ve hızlı kelime öğrenme yöntemleri ile eğitim verilmektedir. Uzmanlarımızın yıllar süren çalışma ve araştırmalarının bir ürünü olan mykelime.com, kullanıcıyı sisteme girdiği andan itibaren özel bir öğretmen gibi her aşamada çalışmalarını takip eden ve bu çalışmaları yorumlayıp kullanıcıya yön veren bir sistemdir.

AYRICA...

Eğitim programlarımızda bizleri farklı kılan temel özelliklerimizden biri Avrupa Dil Portfolyosu ’ na uygun eğitim vererek öğrencilerimize pratik ağırlıklı bir dil eğitimi sunmamızdır. Aldığınız seviyeyi başarıyla tamamladığınızda, bitirdiğiniz seviye bir sertifika olarak belgelenmektedir.

Alanlarında uzman eğitim kadromuzla öğrencilerimize başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine ve çeşitli sınavlarda da eğitim vermekteyiz. Ayrıca kurslarımıza katılan öğrencilerimize Sosyal Aktivite olarak haftanın belirli günlerinde Socıal Clublar, Sinema günleri gibi aktivitelerde sağlıyoruz.

Amerikan Kültür Dil Okullarında uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.


 BİLGİ FORMU