Çocuklar İçin İngilizce | Beşiktaş Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE

Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulun'da Junior gruplarımız (2.3.4. sınıflar) ,Teenage Gruplarımız (5.6.7.8. sınıflar) ve Lise grupları olmak üzere yaş ve öğrencilerimizin seviyelerine göre homojen sınıflarda yer almaktadır.

Öğrencilerimize herhangi bir sınav kaygısı taşımayacakları, okul hayatlarını engellemeyen ve İngilizceyi sevdirecek bir eğitimi ilköğretim 2.sınıftan başlayarak kademeli bir şekilde sunuyoruz. Böylelikle, öğrencilerimize hayat boyu sorun yaşamayacakları, her alanda kullanabilecekleri bir dil eğitimi sağlıyoruz.

Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulları'nda 8-17 yaş grubu çocuk ve genç öğrencilerimiz seviyelerine uygun tamamı pedagojik formasyona sahip Türk ve yabancı eğitmenlerimiz ile konuşma odaklı ve sosyalleşmeye yönelik bir metotla geleceğe hazırlanır. Velilerimize sağladığımız geribildirimimizle çocuklarıyla ilgili bütün endişelerini ortadan kaldırıyoruz.

Teenage ve Lise gruplarımızda; Avrupa Birliği tarafından akredite edilen Dil Portfolyosu kullanılmaktadır. Bu sebeple C1 sertifikamız İngiltere ve Amerika ağırlıklı dünyada 300 civarı üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir.

  • Sınıf mevcutlarımız en fazla 12 kişiliktir.
  • Junior, Teenage ve Lise programlarımızda haftada 8 ders saati eğitim verilmektedir.
  • Eğitim öğretim dönemi süresince; 1. Dönem 1 seviye, 2. Dönem 1 seviye olmak üzere toplamda 2 seviye eğitim tamamlanmaktadır.
  • Öğrencilerimiz seviye tespit sınavı sonucunda seviye ve yaşlarına göre gruplandırılmaktadır.
  • Junior eğitim programımız 6 seviyeden oluşur. Teenage ve Lise eğitim programlarımız ise 8 seviyeden oluşmaktadır.
  • Her grubun kendine özel zengin aktiviteli kulüpleri mevcuttur. Konuşma, sinema, ingilizce drama, ingilizce oyun kulüpleri programın içinde bulunmaktadır. Dönemsel olarak ikinci dil kulüpleri de açılmaktadır.
  • Öğrencilerin yıl içinde oluşturdukları portfolyoları mevcuttur. Dönem sonlarında portfolyo sunumları yapılmaktadır.
Çocuklar İçin İngilice
BİLGİ FORMU

Adınız (zorunlu)

Soyadınız (zorunlu)

Email Adresiniz (zorunlu)

Telefon Numaranız (zorunlu)

Mesajınız