IELTS | Beşiktaş Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

IELTS

IELTS (International English Language Testing System);
IELTS sınavı, İngilizce’nin geçerli olduğu ülkelerde eğitim almak, çalışmak isteyen veya eğitimine İngilizce yeterlilik belgesi gerektiren yurt içi okullarda devam etmeyi hedefleyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış, British Council (BC), University of Cambridge English For Speakers of Other Languages (ESOL) ve International Development Programme of AustralianUniversities (IDP) tarafından ortaklaşa geliştirilen bir dil sınav sistemidir.

Genel IELTS ve Akademik IELTS olmak üzere iki sınav seçeneğinden oluşmaktadır. Her iki sınavda da dinleme ve konuşma bölümleri aynıdır. Okuma ve yazma bölümlerinin içerikleri tercih ettiğiniz sınavın Akademik Ielts ya da Genel IELTS olmasına göre değişir. IELTS sınavı , kâğıt üzerinde uygulanan bir sınavdır. Sınav; Listening (Dinleme), Reading (Okuma), Writing (Yazma) ve Speaking (Konuşma) olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır. Speaking bölümü bir uzman eğitmen ile yüz yüze yapılmaktadır.

Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okulları'nda alacağınız eğitim sizin kişisel yeteneklerinizi göz önünde bulundurarak size özel sunulan eğitim çerçevesinde istediğiniz skoru başarılı bir şekilde elde etmenizi sağlayacaktır.

Sınav İnglizcesi Ielts
BİLGİ FORMU

Adınız (zorunlu)

Soyadınız (zorunlu)

Email Adresiniz (zorunlu)

Telefon Numaranız (zorunlu)

Mesajınız