TOEFL Dil Eğitimi | Beşiktaş Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

TOEFL

TOEFL (Test Of English As a Foreign Language);
TOEFL sınavı İngilizce'yi ikinci dil olarak öğrenenlerin İngilizce bilgisini ölçmek amacıyla, Amerika’da New Jersey Eyaletinde bulunan Educational Testing Service (ETS) tarafından dünyada pek çok merkezde düzenlenen bilgisayar tabanlı bir sınavdır.

TOEFL, öncelikle eğitimlerine yabancı dilde devam edecek, yurt dışında eğitim alacak, yüksek lisans yapacak ve master programlarına katılacak öğrenciler tarafından gereksinim duyulmakla beraber iş dünyasında da işe giriş, statü-maaş artışı, performans değerlendirmelerinde de yaygın olarak TOEFL belgesine gerek duyulmaktadır.

TOEFL Sınavının İçeriği:

TOEFL IBT sınavı Okuma, Dinleme, Konuşma, Yazma olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm 30 puan üzerinden değerlendirilmektedir. Sınav süresi 4.5 saat kadar sürmektedir. TOEFL IBT sınavı bilgisayar tabanlı bir sınavdır.

Beşiktaş Amerikan Kültür Dil Okullarında eğitiminiz uzman eğitmenler tarafından, sınav mantığının en iyi şekilde öğrenciye aktarıldığı kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılarak verilmektedir. Öğrencinin seviyesi, almak istediği skor göz önünde bulundurularak program oluşturulmakta ve öğrencinin başarılı olması sağlanmaktadır.

Sınav İnglizcesi Toefl
BİLGİ FORMU

Adınız (zorunlu)

Soyadınız (zorunlu)

Email Adresiniz (zorunlu)

Telefon Numaranız (zorunlu)

Mesajınız